Değerli müşterilerimiz, halen yaygın olan teslimat darboğazlarına rağmen üretimimiz sorunsuz bir şekilde devam etmektedir. İyi bir malzeme envanterimiz var ve siparişlerinizi zamanında üretebiliriz. 

 

 

 

 

 

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

 

• Tüm süreçlerde, müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan bir anlayış içinde güvenilir ve aranan firma olmak,

• Maliyetleri düşürmek ve karlılığı arttırmak için teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek ve uygulamak,

• Sektörde oluşturduğumuz 'kaliteli ürün' kabulümüzün sürekliliğini sağlayacak çalışmalarda bulunmak

• Ürün çeşitliliği ve stok kapasitemizi sürekli arttırmak

• Tüm çalışanlarda kalite bilincini tesis etmeyi, çalışanların daha yetkin ve yeteneklerini en üst seviyede kullanabilen kişiler haline gelmeleri için ekip çalışmasına önem vererek kalite düzeyini sürekli yükseltmek

• Tedarikçi ve müşterilerimizle güvene dayalı bir işbirliği içinde olmak,,

• En uygun, en doğru ve en ekonomik çözümleri en hızlı biçimde üreterek daha sonra ortaya çıkabilecek uygunsuzlukların önüne geçmek,

• İçinde bulunduğumuz topluma ve çevreye saygılı, örnek bir kuruluş olmayı, ve İş hacmini sürekli geliştirerek, ülke ekonomisine katkıda bulunmak

 

Hakkımızda
 

Endüstriyel tesislerde fiziksel parametrelerin ölçüm, izleme ve analiz süreçlerinde kullanılan ekipmanlar ile bu tesislerde kullanılan pompa, vana, güç ve kumanda panolarının temininde alanında otorite olan firmaların ürünleri ve mühendislik becerilerini bir araya getiren firmamız 2021 yılından itibaren sektörde hizmet vermeye başlamıştır.
Firmamız müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışı ile sektörde sadece “ürün tedarikçisi” olmayı değil “çözüm ortağı” olmayı hedeflemektedir.

 

Vizyonumuz
 

Firma olarak vizyonumuz; sektörümüzde eksikliği duyulan saha mühendisliği, kaliteli ürün, güçlü stok ve ekonomik fiyat konularında standartları belirleyen bir firma olmaya çalışmaktır.

 

Misyonumuz
 

Bu amaçla firmamız aşağıdaki konuları kendine misyon edinmiştir;

 

  • Doğru Ürün

 

En önemli konu olan “Doğru Ürün” seçimi için “Saha Mühendisliği’nin” şart olduğu tespiti ile yola çıkan firmamız, yılların verdiği saha deneyimi ile yerinde tespitler yaparak mevcut proses şartlarına uygun seçimi yapabilme kabiliyetindedir.

 

  • Zamanlama

 

Bir taraftan otomatik sistemler ile her şeyin daha hızlı yapılmasına olanak verirken, diğer yandan müşteri taleplerine “iki ay sonra” temin edebiliriz demenin kendisiyle çelişmek olduğunun farkında olan firmamız, GÜÇLÜ ve ÇEŞİTLİ STOK ile taleplere anında yanıt verebilecek durumdadır.

 

  • Etkili Servis

 

Portföyümüzde bulunan tüm ürünlerin satışının “Etkili Servis” sayesinde en üst seviyeye çıkarılabileceğinin bilinciyle hareket eden firmamız satış sonrası servis hizmeti ve yedek parça çeşitliliği ile müşterilerimize güven vermektedir.